Beyaz Kalp Anlamı Nedir? - Serkan Hüseyin Atay
Sosyal Medya

Beyaz Kalp Anlamı Nedir?

Beyaz kalp anlamı üzerinde daha önce düşündünüz mü? Çoğumuz bunu WhatsApp sohbetlerimizde kullanıyoruz. Fakat ne anlama geldiğini önemsemiyoruz.

Kalp, her zaman aşkın, sevginin en büyük sembollerinden biri olmuştur. Fakat kalp renkleri anlamları bundan çok daha fazlasını ihtiva eder. Beyaz kalp emojisi White Heart olarak da bilinir. 🤍 (♡) simgesiyle gösterilir.

Beyaz Kalp Ne Anlama Gelir?

Belki karşı cinsten biri size beyaz kalp gönderdi ve nasıl bir mesaj verdiğini düşünmeye başladınız. Belki de sevdiğiniz kişiye bu ifadeyi göndermek istiyorsunuz. Fakat ‘acaba yanlış anlaşılır mı? Beyaz kalp ne demek?’ diye bir soru işareti var kafanızda.

Bilindiği üzere beyaz, asâletin rengidir. Mâsumiyeti, temizliği, zarafeti simgeler. ‘Kar gibi beyaz’ ifadesi de bunu anlatır.

Saf ve parlak renginden dolayı beyaz, çokluğu ve tazeliği de sembolize eder. Özen, iyimserlik, üzüntü ve ölüm gibi mânâları da vardır.

Beyaz yatıştırıcı bir renktir. Uyumu yakalamaya, denge kurmaya yardım eder. Doğru kombinlerde de çok şık durur. İnsana huzur verir.

Beyaz kalp sembolünün anlamı da bu yöndedir. İyi duyguları anlatır, saflığa işaret eder.

Beyaz kalp emojisi anlamı ile karşınızdaki kişinin ruhuna hitap eder. Ona güzel duygular yaşatır. Sizin onu sevdiğinizi, ona gerçekten değer verdiğinizi gösterir. Samimiyetin dışa yansımasıdır.

Kalp ifadesini hep kırmızı kalp olarak kullanmak zorunda değilsiniz. Farklılık olsun isterseniz beyaz kalp emojisi ile karşınızdaki kişiyi şaşırtabilir, dikkatini çekebilirsiniz.

Beyaz Kalp Emoji Anlamı

Bu emoji; 💜, 💙, 💚, 💛, ❤️ gibi emojilere eşlik eden sevimli bir ifadedir. Sıcaklık, içtenlik göstergesidir.

Emoji 12.0 içerisinde yer alan beyaz kalp, yukarıdaki anlamlarının yanı sıra ‘canım beyaz çikolata istiyor.’ Anlamında da kullanılabilir.

Beyaz kalp simgesi anlamı daha da güçlensin istiyorsanız bunu pekiştirmek için öpücük gönderen yüz emojisiyle (💏) birlikte kullanabilirsiniz.

Beyaz çikolataya ne kadar iştah duyduğunuzu göstermek istiyorsanız bununla beraber 🍫 emojisini de gönderebilirsiniz.

Beyaz kalp emojisini yürekten sevdiğiniz, hiçbir karşılık beklemeden yardımına koştuğunuz insanlara gönderebilirsiniz.

Muhatabınıza ‘sen içinde kötülük barındırmayan, temiz kalpli bir insansın.’ Mesajı vermek istiyorsanız bu emojiyi atabilirsiniz.

Başınıza iş almak istemiyorsanız doğru emojiyi gönderdiğinizden emin olmalısınız. Arkadaşa beyaz kalp anlamı, sevgiliye beyaz kalp anlamı hakkında bilgi sahibi olduğunuza göre artık gönül rahatlığıyla bunu kullanabilirsiniz.

Tüm olumsuzlukları geride bırakıp bembeyaz bir sayfa açmanız, her zaman beyaz (temiz) kalpli insanlarla karşılaşmanız, hayatınızda bu emojiye lâyık insanlar olması dileğiyle!

1 Ekim Dünya Kahve Günü Sözleri

Rüyada Deniz Görmek Ne Demek?

Yeşil Kalp Anlamı Nedir?

Sarı Kalp Anlamı Nedir?

Kırmızı Kalp Anlamı Nedir?

Pembe Kalp Anlamı Nedir?

Turuncu Kalp Anlamı Nedir?

Siyah Kalp Anlamı Nedir?

Mavi Kalp Anlamı Nedir?

Mor Kalp Anlamı Nedir?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Linkler: kızlara güzel sözler-amca sözleri-grup isimleri-kızlara iltifatlar-kuzen sözleri-kırmızı kalp anlamı-dede sözleri-kızlara güzel sözler-saxenda-kızıma güzel sözler-yeğen sözleri-yangın merdiveni-Instagram Türk Beğeni Satın Al-at isimleri-saxenda-bedava sohbet