Binance Referans Kodu ile Nasıl Para Kazanılır? - Serkan Hüseyin Atay
Kripto

Binance Referans Kodu ile Nasıl Para Kazanılır?

Binance referans kodu ile nasıl para kazanılır? Diye merak ediyorsanız, sizin için hem zahmetsiz, hem kârlı bir önerimiz var!

Binance referans kodu sayesinde insanların platforma sizin aracılığınızla üye olmasını sağlayabilir, onların yaptıkları işlemlerden belli oranda kazanç elde edebilirsiniz.

Bilindiği üzere Binance, en büyük kripto para borsalarının başında geliyor. Yüksek işlem hacmi, basit arayüzü ve kolay kullanım imkânına sahip olan Binance, pek çok kripto para birimine yer veriyor. Kullanıcılara avantajlı komisyon indirimleri sunuyor.

Tüm bunlara ek olarak, yeni yatırımcıların üyelik açarken Binance referans kimliği kullanmalarını teşvik ediyor.

Binance Referans Kodu Ne İşe Yarar?

Diyelim ki borsaya önceden üye oldunuz ve bir süredir kullanıyorsunuz. Arkadaşınız da üye olmak istiyor. Kendisine Binance Referans Kodu verirseniz ve onunla kaydolursa, borsada gerçekleştireceği işlemlere göre siz de belli bir miktar kazanç sağlayabileceksiniz. Çünkü onu bu platforma siz getirdiniz.

Üstelik bu, üye olacak kullanıcılar açısından da avantajlıdır. Başkasının referans kimliğiyle üye olanlara komisyon indirimi sağlanabilir.

Binance Referans Kodu Avantajları

Binance, borsaya daha fazla kullanıcı çekmek amacıyla ‘Binance Referral Code’ uygulamasını başlatmış, bunu her iki taraf için de büyük bir fırsat olarak sunmuştur:

  • Davet eden kişi, kendisinin referans koduyla üye olan tarafın yaptığı tüm işlemlerden belli bir komisyon payı elde eder.
  • Öte yandan Binance referans kodu kullanıldıkça, borsa popüleritesi ve işlem hacmi artar.
  • Referans koduyla üye olanlar, bütün alım-satım işlemlerinde, diğer kullanıcılara kıyasla daha düşük komisyon öderler.

Binance Referans Kodu ile Para Kazanma

Kod ile açtığınız hesapta, işlemlere harcayacağınız komisyon tutarının yaklaşık %20’si geri ödenir. Bu oran, kullanılan koda göre değişir. Bazı hesaplarda komisyon indirimi %5, %10 veya %15 olabilir.

Yoğun bir şekilde al-sat yapıyorsanız, bu size büyük avantaj sağlar. Sonuçta daha az komisyon ödedikçe bu ciddi bir birikime dönüşebilir. –Deyim yerindeyse- damlaya damlaya göl olur mantığıyla hareket etmek gerekir.

Öte yandan kod sahipleri de, kendisinin referans koduyla üye olan kişinin işlemlerinden komisyon elde eder. Borsaya kazandırdığınız kişiler madencilik, vadeli ya da spot gibi işlemler gerçekleştirdikçe, komisyon oranı sizin hesabınıza da yansır.

Binance Referans Linki ve Referans Kodu Farkı

Referans kodu; sayı ve rakamlardan oluşur. ‘F3IXXNNA’ referans kimliği buna örnektir.

Referans linki ise tıklanabilir bağlantıdır.

Kripto para dünyası içerisinde seçkin bir yere sahip olan Binance Borsası, kullanıcıların birden çok link oluşturmasına izin verir. Böylelikle farklı platformlardan gelen üye sayısı rahatlıkla takip edilebilir.

Kaç kişinin referans kodunuzla borsaya kayıt olduğuna ve onların işlemlerinden ne kadar komisyon payı elde ettiğinize referans panonuzdan bakabilirsiniz.

Her kod için farklı bir komisyon oranı atamanız mümkündür. Kodun yanında yer alan ‘Davet Et’ butonuyla dış link veya QR kod oluşturarak üye olacak kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Linkler: kızlara güzel sözler-amca sözleri-grup isimleri-kızlara iltifatlar-kuzen sözleri-kırmızı kalp anlamı-dede sözleri-kızlara güzel sözler-saxenda-kızıma güzel sözler-yeğen sözleri-yangın merdiveni-Instagram Türk Beğeni Satın Al-at isimleri-saxenda-bedava sohbet