Kişisel Blog

Sevgiliye En Güzel Doğum Günü Mesajları

2

Sevgiliye en güzel doğum günü mesajları ile bu kıymetli gününde onu sevindirebilirsiniz. Birlikte daha nice seneler geçireceğinizi düşünerek beraber yaşlanma hayalleri kurabilirsiniz.

Bir yaş daha olgunlaştığı bu özel günde, ‘her zaman yanında olacağım’ mesajı vermek için sevgiliye güzel doğum günü mesajları listemizden yararlanabilirsiniz.

Sevgilinizle aranızda mesafeler olabilir. Fakat bu, doğum gününde ona harika bir sürpriz yapmanıza engel değil! İşte uzaktaki sevgiliye doğum günü mesajları için yine bu içeriğimizden yararlanabilirsiniz.

Kız Arkadaşa Doğum Günü Mesajları

Sevgiliniz uzakta olmasa bile, onun yanına gitmeden evvel güzel bir mesaj atmak iyi fikir. Mesela güne sizin mesajınızla başlaması için, doğum günü sabahı duygu yüklü, romantik bir mesaj gönderebilirsiniz.

Binlerce sevgiliye doğum günü mesajı içerisinden özel olarak seçtiğimiz nâdide sözler bu sayfada. Tabii en güzeli, mânevî hediyeyi bir de maddi hediyeyle tamamlamak. Pahalı olmasına gerek yok, bazen bir buket çiçek bile yeter. Önemli olan samimiyet.

Sevgiliye uzun doğum günü mesajları yollamak şart değil. Birkaç kelâm da merâmınızı anlatmaya kâfi gelir sonuçta!

Sevgiliye kısa doğum günü mesajları atmak ayıp olur, değer vermiyormuşum gibi anlaşılır şeklinde düşünmeyin. Asıl mesele ona iyi dileklerinizi içinizden gelerek sunmanız, aşkınızı hissettirmeniz.

Sevgiliye Doğum Günü Mesajları Romantik

Demek ki neymiş, sevgiliye doğum günü mesajları uzun olsun diye takıntı hâline getirmeye gerek yok. Aslına bakarsanız süslü cümlelere de gerek yok. Mühim olan içtenliğinizi ona aksettirmek, o duyguyu yaşatmak.

Sevgiliye doğum günü mesajları kısa veya destan gibi olmuş ne fark eder ki? Gönüller bir olduktan sonra, konuşmadan, birbirinizin gözlerine bakarak da anlaşabilirsiniz.

Fakat şimdi hayatınızda böylesine özel bir yere sahip olan, belki ileride bir yuva kurmayı düşündüğünüz insana kendini değerli hissettirmeniz gerek. ‘Nice yıllara, iyi ki doğdun’ ve benzeri şeyler, herkes için çok klişe zaten. Hele sevgiliniz için hepten basit kalır.

Onu heyecanlandırmalı, kalbinizin onun aşkıyla çarptığını tekrar hatırlatmalısınız. İşte devreye tam bu noktada, sevgiliye özel doğum günü mesajları giriyor.

Eminiz aşağıdaki liste size ilham verecek. Varlığınızı ona en romantik biçimde hissettireceksiniz. Alelâde bir şey göndermek istemiyorsanız, sevgiliye sürpriz doğum günü mesajları size hitap ediyor:

Sevgiliye Doğum Günü Mesajları Duygusal

 • Kalbimin mührü sensin, her atışı yine sen. Tarifi olmayan duygu, burnumda tütüp duran koku, gözlerimden süzülen yaş… Sen benim her şeyimsin, mutlu yıllar sevgilim.
 • Ömrünün bundan sonrası, tüm yaşadıklarından daha güzel olsun. Nice yaşlara gözünüm nuru.
 • Bir an bile ayrılmayalım, birlikte nice senelerimiz olsun. Ellerini ellerimde bulayım, gözlerini gözlerimde. Seninle olduğum her güne yeniden, yeniden şükredeyim.
 • Milyarlarca insan olsa da, biri dünyadaki tüm güzellikleri okuyor. Kim mi? Bu mesajı okuyan biricik aşkım.
 • Kalbinden geçen her şey daima seninle. İyi ki varsın hayatıma anlam katan kadın.
 • Sen dünyadaki eşsiz güzellik, ben seni dünyalardan daha çok seven biri! Bu mesaj aşırı tutku, aşk, sevgi ve özlem içerir, dikkatli olunuz.
 • İyi ki doğdun hayat ışığım, sen geldin yüreğime güneş doğdu, ömür bahçemde çiçekler açtı. Seni yanındayken bile özlüyorum. Beni hiç bırakma.
 • Seni severken nasıl da akıp geçmiş zaman. Umarım bundan sonra bizi yepyeni maceralarla tanıştırır, heybemize yeni hatıralar ekleriz beraber. Doğum günün kutlu olsun sevgilim.
 • Sen benim yaşama sebebimsin. Hayatıma girdiğin için ne kadar teşekkür etsem az gelir. İyi ki geldin dünyaya, hayatıma, kalbimin en derinine.
 • Yaşadıklarımıza değer biçilmez. Fakat onlara yeni anılar katmak bizim elimizde. Nice hatıralarımızın olacağı mutlu yıllar canımın içi.

Sevgiliye Doğum Günü Mesajları 2021

 • Bugün dünyaya küçücük bir bebek olarak doğmuşsun. Kaç yıl geçerse geçsin her zaman benim bebeğim olmaya devam edeceksin. Mutlu yıllara!
 • Kalbime aşk tohumu attın ve o, büyüyüp koskoca bir ağaç oldu. Asla yıkılmayacak bir ağaç. Seni çok seviyorum, iyi ki doğmuşsun bir tanem.
 • Sana ne yazsam diye düşünüyorum. Halbuki sözcüklere anlam kazandıran da sensin. Dünyanın en mutlu kişisi olmamı sağlayan insan doğdu bugün. İyi ki doğdu.
 • Ünlü bir düşünür sevdiğine demiş ki; ‘dünyanın bütün zamanlarını senin için nefes almaya, seni düşünmeye harcamak istiyorum.’ İşte ben seni böyle seviyorum. Hiçbir zaman ayrılmayalım. Doğum günün kutlu olsun ömrüm.
 • Hiçbir cümle sana olan aşkımı dile getiremez. Nice yıllara hayatımın baharı.
 • Sen benim geçmeyecek yaramsın, diğer yarımsın, sol yanımsın. Nice yıllara güzelim.
 • Hayatıma renk katan da sensin, bütün renklerden daha güzel olan da. Bu özel gününde, tüm kalbimle yanındayım. İyi ki doğdun.

Çin Takvimi Nedir? Nasıl Hesaplanır?

Yeşil Kalp Anlamı Nedir?

Sarı Kalp Anlamı Nedir?

Kırmızı Kalp Anlamı Nedir?

Pembe Kalp Anlamı Nedir?

Turuncu Kalp Anlamı Nedir?

TED

2 Comments
 1. […] Sevgiliye En Güzel Doğum Günü Mesajları […]

 2. […] Sevgiliye En Güzel Doğum Günü Mesajları […]

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy