Kişisel Blog

Mor Kalp Anlamı Nedir?

6

Gönderildiğinde merak uyandıran bir çok emoji var bunları kime, nasıl, ne zaman, gönderileceği her zaman dikkat edilmesi gereken konu; İnsanlar teknoloji geliştikçe akıllı telefonlara çok bağlandı ve hayatlarının yarısından çoğu bu telefonlarla geçiyor. Yadırgamıyorum artık teknoloji hayatımızın her alanında var sadece kullandığımız bu teknoloji içindeki emojilerin de birine gönderirken ne anlama geldiğini bilmemiz gerekiyor.

Bu yazımız da “Mor Kalp Anlamı, Mor Kalp, Mor Kalp Ne Demek?, Mor Kalp Ne Anlama Gelir?, Mor Kalp Emoji Anlamı, Mor Kalp Ne İfade Eder?, Mor Kalp Kelimesinin Anlamı Nedir?, Mor Kalp Emojisi” sorularına cevaplar arayacağız.

Mor Kalp Ne Demek?

İngilizce de Purple Heart olan Mor Kalp Emojisi içerisinde kalp olduğundan sevgi anlamı ifade etmesi normaldir. Ama renk durumu belirleyici bir faktör oluyor. “Mor Renk Ne Anlama Gelir?” sorusuna cevap verirsek otomatik olarak kafanız da bir şeyler oluşacaktır. Mor Renk asaletin ve tutkunun rengidir. Zenginlik ve görkemin göstergesidir. Duygusallık ve romantizm rengidir. En önemlisi Lüks hayat rengidir.

Mor Kalp Ne Anlama Gelir?

Mor Kalp Ne Anlama Gelir? Sorusuna  Şefkat ve Sevgi ile bağlantılı diyebiliriz. Bunlara örnek olarak Anneler gününde annemize sevgimizi ifade etmede harika bir görüntü sağlar. Anlayışlı bir durumda karşı tarafa sevginizi ifade etmek istediğimiz de Mor Kalp emojisini kullanabiliriz.

Mor Kalp Ne İfade Eder?,

Mor Kalp bir anneye gönderiliyorsa Şefkati, Bir Sevgiliye gönderiliyorsa  Aşkı Ve Romantizmi, başarısı için bir arkadaşınıza gönderiyorsanız çok güzel bir paylaşım olur. Amerika Birleşik Devletlerinde Mor Kalp yaralı askerler için kullanılır.

Mor Kalp Kelimesinin Anlamı Nedir?

Mor Kalp başkaldıran geleneklerine ve örflerine sahip çıkan kişilerin de en çok kullandığı emojiler arasındadır. Mor renk zenginlik ile nitelendirilse de saf asalet ve zenginlik anlamlarını içinde barındıran bir duyguya sahipti. Son olarak zulme uğramış, şiddet gören kadınlar için Mor Kalp yıkılmayan hakkını savunan  ve acı çekmeye dur diyen bir emojidir.

Sizlere bu yazımızda Mor Kalp Emojisinin ne anlama geldiğini anlattık. Mor Kalp ve Siyah Kalp emojilerinin anlamına bakmak isterseniz bağlantıya tıklayarak yazılarımıza gidebilirsiniz.

Mavi Kalp Emoji Ne Anlama Gelir?

Siyah Kalp Emoji Ne Anlama Gelir?

TED

6 Comments
  1. […] Mor Kalp Anlamı Nedir? […]

  2. […] Mor Kalp Anlamı Nedir? […]

  3. […] Mor Kalp Anlamı Nedir? […]

  4. […] Mor Kalp Anlamı Nedir? […]

  5. […] Mor Kalp Anlamı Nedir? […]

  6. […] Mor Kalp Anlamı Nedir? […]

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy