Kişisel Blog

İş Ayakkabılarımızı Nasıl Korumalıyız?

0

Ayakkabıları kullanmaya başlanması ile temizliğine ve hijyenine son derece önem verilmelidir. İş ayakkabılarımızı nasıl korumalıyız, sorusuna bir örnek verecek olursak; bulaşma olasılığı olan her türlü kimyasal üründen korunmalıdır. Bulaşma durumunda nemli bir bez kullanılarak silinmeli ve muhafaza edilmelidir.

Temizleme işlemi yapılırken asla sivri ya da keskin cisimler kullanılmamalıdır. Belirli zaman aralıklarında gerekli boyaması ve cilalaması yapılmalıdır. Eğer ayakkabı boya cila istemeyen bir yapıda ise ayakkabının yapısına göre dış görünüm temizliği sağlanmalıdır.

Ayakkabıları yüksek ısıdan uzak tutmalısınız. Yoğun bir şekilde ıslanması durumunda serin bir ortama koyup kurumasını burada yapın. İş güvenlik ayakkabılarını orijinal kutuları ile taşımaya ya da saklamaya özen göstermelisiniz. İş ayakkabılarının üstüne ağır malzeme konulmamalıdır.

İş ayakkabı kullanımına dikkat edilmesi durumunda uzun yıllar boyunca kullanabilme şansınız olacaktır. İş ayakkabısını zedelemekten ne kadar fazla kaçınırsanız kullanımı da o kadar uzayacaktır. Giyimi konusunda dikkat etmelisiniz. Arka kısmına basıp o şekilde giymemelisiniz. İş ayakkabıları gerektiği alanda giyilmelidir. Normal bir zamanda giyilmemelidir.

Mekap iş ayakkabıları kalitesi de ayakkabınızın ömrünü uzatacak olan başka bir etkendir. İş ayakkabılarımızı her ortama uygun her iş için uygun tasarlamaktayız. Üretiminde kullanılmakta olan malzemeler ile son derece kaliteli ürün üretimi yapıyoruz. Bu sayede kişiler yukarıda bahsedilen zor durumlarda kalsalar bile ayakkabılar hasar almamaktadır. Bu tamamen ürün yapısı ve kalitesi ile alakalı bir durumdur. Sitemiz de yer alan iş ayakkabılarını incelemeli ve çeşit çeşit olan ayakkabılar içinden kendinizeen uygun olanı seçmelisiniz.

Online Satın AL: https://store.mekap.com/spor-is-ayakkabilari

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy