Kişisel Blog

Turuncu Kalp Anlamı Nedir?

7

Turuncu kalp anlamı arkadaşça sevgi demektir. Kırmızı kalp hepimizin bildiği gibi aşkı sembolize eder. Oysa turuncu kalp, daha çok arkadaşlık ilişkilerini simgeler. Dostça samimiyetin bir ifadesidir. emojisi yakın arkadaşlara, aile bireylerine gönderilebilir.

Turuncu Kalp Ne Demek?

Turuncu kalp de, diğer tüm renkli kalpler gibi sevgiye işaret eder. Ne var ki bu, ikili ilişki anlamında sevgi değildir. Karşı cinse duyulan sevgi yerine, bir arkadaşa karşı sevgiyi dile getirmek için tercih edilir.

Turuncu kalp ne anlama gelir? Sorusunun cevabı kullanıldığı yere göre değişir. Bazen de sevgiliye artık eskisi kadar heyecan hissetmediğinizi, bu ilişkiyi devam ettirmekten memnun olmadığınızı anlatabilir.

Emojisinin her cihazda desteklenmeyeceğini unutmayın. Bu emoji bilgisayarlarda düzgün görüntülenir. Fakat bazı telefon modellerinde anlamsız karakterler olarak görünebilir. Cihazınız dikdörtgen içerisinde X () işaretini gösteriyorsa, kısıtlı emoji desteğine sahip demektir, güncellenmesi gerekir.

Turuncu Kalp Sembolünün Anlamı Nedir?

Yakın arkadaşlığı temsil eder. Size platonik âşık biri varsa, siz ondan hoşlanmıyorsanız kendisiyle konuşurken sık sık bu emojiyi kullanarak ‘seni arkadaş olarak görüyorum, bu hiçbir zaman değişmeyecek!’ mesajı verebilirsiniz.

Arkadaşlarınıza turuncu kalp göndererek sohbetinize farklı bir ambiyans katabilirsiniz. Hep aynı emojileri kullanmaktan sıkıldıysanız turuncu kalp ile sosyal medya paylaşımlarınızı, WhatsApp mesajlarınızı renklendirebilirsiniz.

Turuncu Kalp Emojisi Nasıl Yapılır?

iOS veya Android telefonunuzda, emoji ekranını açarak ‘İnsanlar&Vücut’ kategorisinden turuncu kalp ve buna benzer yüzlerce emojiye ulaşabilirsiniz. Bu kategori çoğu zaman sembolüyle gösterilir.

Windows bilgisayarda turuncu kalp nasıl yapılır? Diye merak ediyorsanız, alt tuşuna basılı tutup klavyenizin sağ tarafındaki numara pedini kullanabilirsiniz.

Klavyede turuncu kalp yapma yöntemi için, alt tuşundan elinizi çekmeden, 0129505 yazarak bu işareti elde edebilirsiniz.

Ya da Word programını açıp ekrana 1f9e1 yazın. Daha sonra alt + X kombinasyonunu uygulayın. Böylelikle turuncu kalp emojisi oluşturabilirsiniz.

Windows 10 kullanıyorsanız, herhangi bir metin giriş alanında, ⊞ WIN logo tuşuna basılı tutun. Aynı anda virgül veya nokta tuşuna basıp emoji klavyesini açın. Buraya aradığınız emojinin adını yazarak kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Daha fazla emoji anlamı öğrenmek istiyorsanız aşağıda ki makalelerimize göz atabilirsiniz.

Beyaz Kalp Anlamı Nedir?

Siyah Kalp Anlamı Nedir?

Mavi Kalp Anlamı Nedir?

Mor Kalp Anlamı Nedir?

TED

7 Comments
  1. […] Turuncu Kalp Anlamı Nedir? […]

  2. […] Turuncu Kalp Anlamı Nedir? […]

  3. […] Turuncu Kalp Anlamı Nedir? […]

  4. […] Turuncu Kalp Anlamı Nedir? […]

  5. […] Turuncu Kalp Anlamı Nedir? […]

  6. […] Turuncu Kalp Anlamı Nedir? […]

  7. […] Turuncu Kalp Anlamı Nedir? […]

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy