Kişisel Blog

Özel Demirdöküm Servis Merkezi

0

Demirdöküm ürünleri son zamanlarda ülkemizde sıklıkla kullanılır hale gelmiştir. Satış yoğunluğu ve bu yoğunluğun giderek artışı nedeniyle ciddi bir servis ağı, kullanıcılara destek ve satış sonrası bu özel servis hizmetini sunmak için çalışmakta ve bu servis hizmetlerini ilimizin dört bir yanındaki Demirdöküm müşterilerine ulaşabilmek için Demirdöküm Servis Ümraniye ismi altında özel servis hizmeti vermekteyiz. Hizmetlerinde kalite ve hız önceliği ilkesiyle çalışan servisler Demirdöküm ürünlerinin satışının artışında önemli bir rol oynamaktadır.

Biz Demirdöküm servis olarak; yedek parça değişimlerinde ve işçilik hizmetinde 1 yıl garanti sunuyoruz. Servis sürecinde kesinlikle ve yalnızca orijinal malzemeler kullanılmaktadır. En hızlı geri dönüşü alabilmek için Demirdöküm Servis İstanbul’a 444 7 856 numaralı telefondan 7/24 ulaşabilirsiniz. Sorumluluğumuzun bilincindeyiz. İçiniz rahat olsun.

Demirdöküm Servisleri İstanbul, yenilikçi teknolojileriyle Demirdöküm ürünlerinin satış sonrasında kaliteli olduğu kadar tatmin edici servis ve destek hizmetleri sağlamaktadır. Teknik donanımlı servis ekibi; hızlı hizmet ve sorunlara kısa sürede çözüm sağlamak prensibiyle samimi ve güler yüzlü bir politika güderek müşterilerin mutluluğunu, aynı zamanda hızlı arıza tespiti yaparak zaman kazanmayı ve kazandırmayı hedeflemektedir.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy