Kişisel Blog

Hik online nedir? Anında 50 TL Kazanma Fırsatı

Hik online nedir? Anında 50 TL Kazanma Fırsatı

7

Uzun süredir para kazanma konusunda araştırma yapan biri olarak nadirde olsa para veren ve devamlılık sağlayan uygulamalar görmeye alışkın değiliz. Bu nedenle insanlar para kazandıran  uygulamalara hep temkinli yaklaşıyor.  Bu yazımızda sizlere  Hik Online Nedir?  Hik Online’a  Nasıl Üye Olunur? Hik Online Kazanç Miktarı Nedir? gibi sorulara cevap vereceğiz. Ve en önemlisi Hik uygulamasına kayıt olarak nasıl anında 50TL kazanacağınızı adım adım göstereceğiz.

Hik Online Nedir?

Dünya genelinde yaklaşık 20 milyon kullanıcısı olan, dünya çapında faaliyet gösteren E-Ticaret firmalarının satışını artırmaya yarayan bir platformdur. Kullanıcılarına belirli bir bonus veren veya depozito yatırarak ürün tanıtımı ve teşhirine yönelik satış artırmak çabası içinde olan ve Büyük E-Ticaret firmalarından da tam destek almış bir oluşumdur. Bu platformda ürün satın almazsınız sadece satın alma seçeneğiyle ürünü görüntülemiş olursunuz. Bu sayede bu oluşuma destek veren E-Ticaret firmalarının satışını artırmaya yönelik işlem yapmış olursunuz. Kısaca görüntülediğiniz ürünlerde bir miktar komisyon alıyorsunuz bu komisyonu artırmak için de depozito yatırma, üye ekleyip takım kurma veya paket satın alarak komisyonlarınızı artırabilirsiniz.

 

Hik Online Uygulama Hakkında

HIK uygulaması, e-ticaret şirketlerinin satışlarını artırmaları İçin büyük bir hizmet platformudur. Küresel e-ticaret şirketleri ve çevrimiçi alışveriş platformu mağaza tüccarları, ürün tanıtımı ve teşhir satışlarını artırmak için HIK ile sözleşmeler imzalarsınız ve  çevrimiçi mağaza satıcılarının siparişleri artırmasına ve otomatik olarak olumlu geri bildirim birakmasına yardımcı olursunuz.

Çevrimiçi mağaza tüccarları bu nedenle sizlere  komisyon öder. Komisyon, HIK’nin ve her üyenin ortak yatırımıdır. HIK uygulamasının özü tamamen akıllı bir sisteme dayanır. Komisyon almak için sadece ürün satın almak yeterli olacaktır. Satın alma işlemi sanal olarak gerçekleşir ve siz bu ürünü hayali olarak alırsınız ama bu platformun gerçek sahipleri satışlarına bunları ekler yani kısaca siz bakiyeniz ile ürün aldığınızda firma gerçek satış yapmış olarak görünür ve o ürün öne çıkartılır. Siz sadece komisyonunuzu bileceksiniz yani mal almamız gerekmiyor, bu sadece e-ticaret platformunda ürün görüntüleme ve satış sayısını artırmaya yardımcı oluyor.

Bu sayede çeşitli online alışveriş platformlarındaki online mağaza satıcılarının ürünleri daha fazla görüntülenebilir ve satılabilir ve aynı zamanda mağaza satıcılarının  satışları ve karları artar. Böylece komisyon alarak paranızı ileri yönlü artırabilirsiniz. HIK kullanıcılarına doğru oranda bir servet vaadettiğiniz söylüyor. Bu bağlamda doğru paket ve depozito yatırılaak servet kazanabilirsiniz.

 

Hik Online’a  Nasıl Üye Olunur?

Bu platforma üye olmak için mutlaka sizi bir üye referans göstermiş olacaktır. Referans olunmadan üye olunamamaktadır. Hatta son alınan kararla depozitolu üye olmadan referans ile üye olunduğunda karşı taraf bonusunu alamadığı gibi aynı gün 50 tl yüklenmesi gereken bakiyeden 20 tl tutarında eksik alacağınızı da bildirmek isterim. Üye olmak için aşağıda ki linki kullanabilirsiniz.

Referanslı Üye ol Bağlantısı

Üye ol aşamasında eğer davetiye kodu görünmüyorsa bu kodu  386449 yazarakta depozitolu üyeden bağlantı alabilirsiniz.

 

Hik Online Kazanç Miktarı Nedir?

Yeni USDT kullanıcıları ilk para yatırmalarında %10 bonus alabilirler.
Eski kullanıcılar %1 bonus alabilir
Depozitonun incelenmesine gerek yoktur ve 5 dakika içinde hesaba ulaşır. Para çekme işleminin gelmesi yalnızca 0-12 saat sürer ve yalnızca %2 para çekme ücreti alınır
Banka kartından para çekme işleminin varış süresi 0-72 saattir ve para çekme için %5 işlem ücreti alınır.

 

 

Yukarıda yazılana baktığımız da 100 TL tutarında bir depozito yatırdığınızı farz edelim, %10 bonus alarak, ayrıca görevleri yaparak 13 tl gibi bir tutarı daha ilk işleminizde kazanabilirsiniz. Sistem ilk kayıt olan kişiye 30 TL vermekte, sonrasında Whatsapp gurubuna ekleme işlemi yapıldığında 20 TL bir ücret bakiyenize yansıyacaktır. Kayıt olduğunuz da 30 TL olarak hesabınıza geçen para görev tamamlayıp Whatsapp gurubuna üye olduktan sonra 20  TL daha alarak paranızı daha ilk günden 51,5 TL yaparsınız Bu tutarı ertesi gün çekebilir yada devam edip hergün bakiyenizi artırabilirsiniz.

 

Hik Online Nasıl Kullanılır?

 

Bakiyeniz ile 24 saatte bir kere görev yapacak ve  hesabınız da ki paraların hepsini harcayacaksınız.

Hik Online İndir

APP İndirme Linki

Web versiyonu

Arkadaşlar referans linkim ile üye olan arkadaşlar 0 507 517 48 51  numaralı telefondan benimle iletişime geçerseniz hızlı bir şekilde üyelik açabiliriz.

Hik Duyurular

 

⁉️İşimiz nasıl yapılıyor. ne yap?⤵️

📌Dünyaca ünlü online alışveriş platformu tüccarlarına hizmet veriyoruz.
📌İnternetten alışveriş yaptığımızda genellikle satışları yüksek veya 5 yıldızlı yorumları olan ürünleri seçiyoruz, değil mi? Veya çevrimiçi alışveriş platformu tüccarlarının ürün satışları düştüğünde veya benzer ürünler arasındaki rekabet şiddetli olduğunda. Bu pazar trendi, Hik yarı zamanlı platformunu yarattı.
İşimiz, sipariş görevlerini tamamlamak, çevrimiçi alışveriş platformu tüccarlarının ürün satışlarını ve övgülerini artırmalarına yardımcı olmak, mağaza görünürlüğünü ve sıralamasını iyileştirmek, satın almak için daha fazla alıcı çekmek ve tüccarların gerçek satışlarını artırmak için “Hik” APP’yi kullanmaktır. Ama bu gerçek bir satın alma değil. Sadece siparişi satın almamız gerekiyor (görevi tamamlamak için). Hik tamamen akıllı bir platformdur. Görevi tamamladıktan sonra, akıllı sistem sipariş, iade ve övgü işlemlerini otomatik olarak işleyecek ve görev komisyonunu aynı anda ödeyecektir.Sipariş fonları ve komisyonlar otomatik olarak toplam hesap fonlarına dahil edilir ve nakit olabilir ertesi gün geri çekildi

Daha yüksek satışlar, yaptığımız işin özü olan daha fazla komisyon oluşturur.
Komisyonumuz, Hik platformunun ve üye kullanıcılarımızın her birinin ortak menfaati olan tüccar💵💵💵 tarafından ödenen promosyon komisyonundan gelir💯💰

Artık hem finansal özgürlüğünüz hem de kendiniz ve aileniz için daha kaliteli bir yaşam yaratma fırsatına sahipsiniz👨‍👩‍👧‍👧

 

========================================================================

 

🎊🎊DUYURU🎊🎊
İlk para yatırma işleminizi banka kartıyla yaptığınızda:
50-999 TL yatırımlarda; yatıran ve davet eden %5 bonus alır.
1000-5000 TL yatırımlarda; yatıran %6, davet eden %5 bonus alır.
5001-10000 TL yatırımlarda; yatıran %7, davet eden %5 bonus alır.
10001-50000 TL yatırımlarda; yatıran %8, davet eden %5 bonus alır.
50001-100000 TL yatırımlarda; yatıran %10, davet eden %5 bonus alır.

İlk para yatırma işlemini USDT ile yaptığınızda:
Yatıran %10, davet eden %6 bonus alır.

🎊🎊USDT ile her para yüklemenizde %1 bonus alacaksınız.🎊🎊

!!NOT: 10000 TL’nin üzerindeki ilk para yatırma işleminde, ilk para yatırma bonusu almak için 15 günlük sözleşme imzalanmalıdır.

Herkese bol kazançlar.🎈🎈

7 Comments
 1. Serkan Hüseyin Atay says

  Arkadaşlar üye oluyorsunuz ama benimle iletişime geçmediğiniz için bonus alamıyorsunuz. Üye olan kardeşlerim benimle iletişime geçin hem yardımcı olayım hemde bonusunuzu almanızı sağlayayım.

 2. murat says

  Teşekkürler referansı ile üye oldum çok yardımcı oldu. biraz önce 51,5 tl hesabıma çektim. Tekrardan teşekkürler

  1. Serkan Hüseyin Atay says

   güle güle kullanın.

 3. Kartal says

  Teşekkürler Serkan bey 50 tl’mi aldım.

  1. Serkan Hüseyin Atay says

   Ben teşekkür ederim güle güle harcayın

 4. Hasan uzun says

  Serkan bey sayenizde aç karnımız doydu ödemeyi aldım teşekkür ederim

  1. Serkan Hüseyin Atay says

   🙂 işe yaradıysa ne mutlu

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy